AKO SA PRIPRAVIŤ NA SEDENIE 

  • Pripravte si zoznam 15 otázok, na ktoré hľadáte odpovede. Najlepšie zoradených podľa oblastí, ktorej sa týkajú (napr. pracovnej, vzťahovej, zdravotnej). Otázky nepodliehajú žiadnym obmedzeniam. 
  • Ak už máte termín, odporúčam Vám si obliecť niečo pohodlné. V čom sa Vám bude dobre sedieť a ležať.
  • V prípade, že s Vami príde doprovod, bude si musieť po celý čas sedenia nájsť inú činnosť, mimo priestorov, v ktorých sa budete nachádzať.
  • Počas minulého života cítite emócie osoby, ktorou ste kedysi dávno boli. Stáva sa, že Vám potečú slzy, preto zvážte líčenie.
  • Pred sedením si doprajte čokoľvek, čo Vám upokojí myseľ a naladí Vás na hlbšie spojenie s Vyšším Ja (napr. meditácia, príjemná hudba).

     

ÚSPEŠNOSŤ SEDENIA

Až 90% úspešnosti záleží na Vás. Kľúč spočíva v absolútnej dôvere v celý proces a v odhodlaní zostať otvorený.  Pustiť akékoľvek očakávania a vlastné predstavy o tom, ako by mal minulý život, či odpovede vyzerať . Vaše Vyššie Ja je Vašou súčasťou a dokonale Vás pozná. Komunikuje s Vami skrz Vaše pocity, vnemy v tele, obrazy, alebo prvotné myšlienky každý deň. Vedie Vás od počiatku života tam, kde je to pre Vás najlepšie. Spoľahnite sa, že takto to bude aj počas sedenia. Niet sa čoho obávať, pretože Vám budú odhalené len také informácie, na ktoré ste pripravený a ktoré Vám pomôžu.